افتتاح مرکز خرید و فروش سایت و دامین به نام تاین

تاین یک سیستم یکپارچه تبلیغاتی برای معاملات آنلاین وب سایت و دامنه و  اپلیکیشن موبایلی و حتی پیج های اینستاگرامی هست که شرایطی رو فراهم کرده که خریداران و فروشندگان عزیز براحتی باهم ارتباط مستقیم داشته باشند.   با ارزوی موفقیت و پیروزی
ادامه مطلب
  • 6

خرید وب سایت آماده

برای خرید سایت آماده لازم است در بین سایت های آگهی و فروم ها چرخ بزنید و با دیدن هر وبسایتی شروع به بررسی درآمد یا موقعیت آن سایت بکنید و ساعت ها وقت صرف کنید و دوباره سراغ سایت بعدی بروید .

بررسی درآمد وب سایت

سایت آماده به این معنی است که شما مدیریت و امتیاز یک سایت آماده و فعال را خریداری کنید و کنترل کامل سایت را به دست بگیرید . خرید وب سایت آماده و البته با موقعیت و پتانسیل بالا به شما کمک می کند زودتر به موقعیت و هدف خود برسید . سایت تاین جزو سایت هایی است که صاحبان وب سایت ها می توانند آگهی فروش خود را ثبت کنند و شما به عنوان خریدار اقدام به بررسی سایت ها بکنید . خرید با اطمینان برای خرید سایت حتما باید دانش کافی داشته باشید و خوب بررسی کنید و اگر بخواهید بدون ریسک خریداری کنید پیشنهاد ما خریداری از طریق سیستم سیدوپا هست . مراحل خرید وب سایت آماده مراحل خرید سایت آماده به این شکل است که ابتدا شما مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت می کنید و اطلاعات اولیه دسترسی به پنل سایت را دریافت می کنید  و سپس نیمی از مبلغ کل را پرداخت می …
ادامه مطلب
  • 0

شرایط فروش وب سایت آماده دارای درآمد

تاین اجازه می دهد وب سایت خود را به شکل آگهی جهت فروش سایت آماده ثبت کنید و شما میتوانید با فروش وب سایت از طریق تاین اطمینان حاصل کنید . اگر وب سایت شما دارای درآمد باشد می توانید قیمت را با توجه به درآمد سایت مشخص کنید ولی اگر درآمدی نداشته باشد باید قیمت واقعی ثبت کنید . وب سایت آماده با درآمد اگر وب سایت شما دارای درآمد ماهانه 500هزار تومان باشد و یک سایت فروشگاهی باشد ( اسکریپت رایگان ) قیمت برای سایت شما از پایه حدود 3م تومان باید شروع شود . اگر موضوع سایت شما طوری باشد که امکان فیلترشدن آن وجود داشته باشد ( فروش سایت دانلود فیلم ) شما باید 50% از قیمت کمتر کنید . فروش سایت آماده خوب برای فروش وب سایت با درآمد 500هزار تومان و موضوع خوب و بدون ریسک می توانید قیمت را بر اساس 12ماه درآمد آن سایت حساب کنید که می شود 6 میلیون تومان .
ادامه مطلب
  • 0

خوش آمدید

تاین محلی است برای خرید و فروش سایت و دامنه و در سال 1396 شروع به فعالیت کرده است. امیدوارم بتوانیم بطور شایسته در خدمت وبمستران گرامی باشیم.

مدیر تاین

ادامه مطلب
  • 1