تعرفه‌ها

ثبت آگهی در حال حاضر رایگان است!

در کل به دو صورت می توانید آگهی خود را ثبت کنید.

(1) پرداخت به ازای هر آگهی

(2)خرید بسته عضویت و ارسال نامحدود آگهی

 

(1) پرداخت به ازای هر آگهی

در این روش به ازای هر آگهی که پرداخت می کنید، باید مبلغی را بپردازید. در حال حاضر دو پلن برای این روش وجود دارد:

الف- پرداخت 1500 تومان برای 30 روز

ب- پرداخت 2500 تومان برای 60 روز

با پرداخت مبالغ فوق، آگهی شما به مدت 30 یا 60 روز در سایت نمایش داده می شود.

(2) خرید بسته عضویت و ارسال نامحدود آگهی

در این روش شما ابتدا یکی از بسته های عضویت را خریداری می کنید و پس از آن اجازه دارید به تعداد نامحدود و رایگان آگهی ارسال کنید. این روش برای کسانی مناسب است که قصد دارند که تعداد زیادی آگهی را ثبت کنند. مثلاً اگر فردی قصد دارد 20 دامنه یا سایت را آگهی کند، در حالت اول برای یک ماه باید 30 هزار تومان (1500X20) بپردازد. ولی در روش دوم فقط با پرداخت 10 هزار تومان این کار را انجام دهد. در حال حاضر دو پلن برای این روش وجود دارد:

الف- ارسال آگهی نامحدود به مدت 30 روز با پرداخت 10 هزار تومان

ب- ارسال آگهی نامحدود به مدت 60 روز با پرداخت 15 هزار تومان


سایر تعرفه ها:

آگهی ویژه

آگهی هایی که ویژه می شوند در بالای صفحه و زیر هدر نمایش داده می شود و احتمال دیده شدن آنها بالاتر می رود. علاوه بر آن در لیست آگهی های معمولی نیز با روبان قرمز آگهی ویژه نمایش داده می شود. در حال حاضر تعرفه ثبت آگهی ویژه 3 هزار تومان است.

توجه: در موقع ثبت دامنه یا سایت می توانید گزینه آگهی ویژه را انتخاب کنید و آگهی خود را بصورت ویژه ثبت کنید. اما اگر آگهی خود را بصورت معمولی ثبت کردید و بعد خواستید ویژه کنید، شما می توانید براحتی این کار را از طریق حساب کاربری تان انجام دهید.

نردبان کردن آگهی

وقتی شما آگهی خود را نردبان می کنید، آن آگهی در صدر لیست آگهی ها قرار می گیرد و احتمال توجه به آن بیشتر می شود. تعربفه  نردبان کردن آگهی در حال حاضر 1000 تومان است. شما با پرداخت هزار تومان می توانید در کل دو بار آگهی خود را نردبان کنید.