فروش سایت کافه فیلم

13,500,000 تومان

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

سایت کافه فیلم (cafefilms.ir) داری عمر دامنه بیش از 2 سال ولی کارگرد در با یک وقفه زمانی دارای رشد خوب بیش از 300% (بر اساس گزارشات سرچ کنسول گوگل) بوده این سایت با سئو آن پیج قوی و اصولی و تکیه بر جذب مخاطب با ظاهر کاربرپسند و رسپانسیو عالی برای نسخه موبایل و رفع ایرادات آن و جذب بیش از 70% از کاربران موبایل (بر اساس اسناد گوگل آنالیز) فعالیت خود را به این مرحله رسانده که میتوان آن را جز 10 سایت اول فیلم و سریال بیان نمود و با ادامه فعالیت جز اولین سایت های دانلود قانونی فیلم و سریال خواهد بود.

هزینه بیان شده برای خرید تنها هزینه خرج شده برای ساین بوده و علت کم بودن مبلغ ادامه فعالیت و وجود نام بنده برای رزومه کاری میباشد.

سایت همراه با تمامی شبیکه هاس اجتماعس فعال هعم از ایناستاگرام، تویتر، چنل تلگرام و تمامی شبکه های اجتماعی و اشترک ویدیو با کاربر اورگانیک و بدون کاربر فیک جهت بهبود رشد سایت واگذار خواهد شد.

این سایت دارای بازدید روزانه بیش از 3K در روز اورگانیک ورود از طریق موتوز جست و جو گوگل بوده و بدون سئو کلاه سیاه رشد داشته که عدم وجود پنالتی در سرچ کنسول و بررسی لینک سازی صحت آن را تظمین خواهد کرد.

قالب سایت خریداری شده و سفارشی سازی شده (حتی لوگو سایت) بوده و تمامی پلاگین های ضروری خریداری شده سایت ژاکت هستند.

مشکلات و ارور های مخرب در سایت وجود نداشته و رفع و گاها برای آنها هزینه شده قابل.

شناسه آگهی : 7615ed1418548a6b

1399-03-09 9:43 ب.ظ

این آگهی منقضی شده است

نظرات