وبسایت فروش خدمات شبکه های اجتماعی (فالوور، لایک، ویو و…)

700,000,000 تومان

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

اطلاعات اضافی

ادرس سایتhttps://followersea.com/fa
تعداد بازدید (روزانه)200
قدمت سایت (سال)3
هزینه های سایت (ماهانه)100000
میانگین درآمد سایت (ماهانه)40000000
تلفن تماس09157705247

سلام و عرض ادب
وبسایت ما در حوزه فروش سرویسهای شبکه های اجتماعی مانند فالوور، لایک، ویو و… بیشتر از 2 سال است که فعال است و درحال حاضر بیش از 7 هزار کاربر داریم.
این فروشگاه به صورت گسترده در فروش انواع خدمات شبکه های اجتماعی مثل فالوو و لایک فعالیت دارد از جمله اینستاگرام، فیسبوک، یوتیوب ، توییتر و…

موارد مهمی که لازم است خدمت شما بیان شود:

1- این سایت درآمد فعال دارد و تمامی مستندات فروشها و درآمدها تا به این لحظه موجود است.

2- میزان فروش ماهیانه فروشگاه به صورت تصاعدی بوده و در دو ماه اخیر میانگین فروش 5میلیون تومان بوده که تقریبا
37 میلیون سود خالص در ماه داشته است و اگر با همین فرمانی که ما به شما آموزش میدهیم پیش بروید این سایت پتانسیل ایجاد سود خالص بیش از 100میلیون در ماه را دارد.

3- منبع فروش سایت از کاربران ثابت سایت و همچنین تبلیغات در گوگل ادز میباشد که بهترین گزینه تبلیغاتی تا امروز برای ما بوده است.

4- از نظر سئو در برخی از کلمات صفحه اول و دوم گوگل هستیم ولی تمرکز اصلی ما بر تبلیغات گوگل ادوردز میباشد.

5- واقعا برای این سایت زحمات زیادی کشیده شده است ، در صورتی که شما از کاربران پشتیبانی درستی کنید قطعا هر مشتری ای که برای اولین بار وارد سایت میشود میتواند مشتری دائم شما باشد، چون خدمات فروش فالوور و لایک طوری است که کاربر همیشه به این سرویسها نیاز دارد و اگر خدمات و پشتیبانی درستی به کاربر بدید قطعا ماندگار خواهد بود. رمز موفقیت ما تا امروز در این فروشگاه همین بوده است و تعداد کاربران ما و نمودار فروش ما صحت این موضوع را بیان میکند.

6- کلیه سفارشات مشتریان شما به صورت خودکار توسط سرورهای طرف قرارداد انجام میشود و شما برای انجام سفارشات کاری نیاز نیست انجام دهید همه چیز در این فروشگاه خودکار است و تنها کار شما پیگیری سفارشات ، کنترل سرورها و پاسخگویی درست به مشتریان است.

7- برای راهبری این فروشگاه نیاز به دانش برنامه نویسی زیادی نیست ، فقط کمی با هاست ها و ماهیت وبسایتها آشنایی داشته باشید کافی است، این وبسایت از نظر فنی از دوبخش تشکیل شده است که بخشی به صورت وردپرس بوده و بخش مهم آن به صورت اسکریپت است که آموزش های لازم بعدا جهت مدیریت آن خدمت شما ارائه میگردد، کار با این وبسایت بسیار ساده است و نگرانی از بابت کنترل سایت نداشته باشید، همه چیز خدمت شما آموزش داده میشود.

8- این فروشگاه بخش فروش خارجی هم دارد که میتوانید با راه اندازی و تبلیغات در این بخش، فروش دلاری نیز داشته باشید.

9- همچنین این سایت دارای نسخه اپلیکیشن اندروید و آی او اس میباشد.

قیمتی که برای فروشگاه درنظر گرفته شده است بسیار منصفانه میباشد و در صورتی که فعال باشید و نه تنها مشتریان فعلی را حفظ کنید بلکه تبلیغات را هم به روشی که ما به شما آموزش میدهیم مثل قبل ادامه دهید و نمودار فروش را رو به بالا حفظ کنید بازگشت سرمایه شما کمتر از 10 ماه خواهد بود.

این فروشگاه در حال حاضر فعال بوده و میتوانید مستنداتی که نیاز دارید را از طریق واتساپ یا تماس با بنده دریافت نمایید.

(دلیل فروش این فروشگاه، سرمایه گذاری برای یک پروژه بزرگ است)

باتشکر
موسوی زاده

شناسه آگهی : 24262c400b681d2f

نظرات